Tas met dubbele handgreep en afneembare schouderriem
Code: 49877
Zachte canvas tas met meerdere compartimenten. Afneembare schouderriem en verstevigde bodem. Een praktische oplossing voor het dagelijks gebruik van je klanten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reis-/ sporttas van zacht PU met versteviging van schuim aan de onderkant. Eén hoofdvak, voorvak met rits. 210D RPET polyester voering. 2 handgrepen en een verstelbare en afneembare schouderriem
Kenmerken
| Productcode: | 49877 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 44 x 27 x 28 cm |
| Gewicht: | 800 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 39 x 54 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.105 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13