Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Code: 32185
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Onder de ritssluiting)

- 2 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- 3 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- 4 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- Full colour (Onder de ritssluiting)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een veelzijdige tas voor je bedrijf
Verover je publiek met deze sporttas van 840D jacquard en 300D! Deze veelzijdige tas is een bestseller en heeft een stijlvol ontwerp. Met zijn ruime inhoud van 30 liter, gevoerde binnenkant, praktische voorvakken en halfstijve bodem zorgt hij voor comfort, stabiliteit en bescherming. De verstelbare schouderriem met gewatteerde versterking maakt het nog eenvoudiger hem overal mee naartoe te nemen, zelfs bij lange afstanden. Bovendien kun je de tas personaliseren met je logo. Het product wordt niet individueel verpakt.
Eigenschappen
- Sporttas
- 840D jacquard en 300D
- Gevoerde binnenkant
- Voorvakken en halfstijve bodem
- Verstelbare schouderriem met gewatteerde versteviging
- Zeer veelzijdig
- Te gebruiken voor reizen of sport
- Inhoud van 30 liter
- Zonder individuele verpakking
- Een van de favorieten uit de catalogus
Waarom voor dit product kiezen?
- Gemakkelijk mee te nemen en extra comfortabel dankzij de verstelbare schouderriem.
- Extra bescherming voor kwetsbare voorwerpen dankzij de halfstijve bodem.
Kenmerken
| Productcode: | 32185 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 52 x 30 x 22 cm |
| Gewicht: | 646 gr |
| Materiaal: | Jacquard 840D en 300D |
| Capaciteit: | 30 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 57 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Reistas van denimstof met handvatten en verstelbare riem 300 g/m²
Prijs vanaf: € 5,74
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11