PVC weekendtassen met logo
Code: 30381
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Voeg deze tas toe aan je campagne en blijf top of mind
Wil je een klassiek accessoire dat tegelijkertijd populair is? Dan is deze vintage sporttas echt iets voor jou. Het ontwerp doet denken aan de tassen die vroeger naar de bowlingbaan werden meegenomen. De tas is gemaakt van PVC met een matte afwerking en heeft een witte versiering en bies. Hij is een favoriet van onze klanten en daardoor een garantie voor het succes van jouw campagne. De tas is extra handig dankzij een voorvak met horizontale rits en een verstelbare schouderriem. Je kunt de tas bedrukken met je logo.
Eigenschappen
- Bowlingstijl sporttas
- Van PVC met matte afwerking
- Witte versiering en bies
- Verstelbare schouderriem
- Horizontale rits
- Een bestseller in zijn categorie
Waarom voor dit product kiezen?
- Onderscheid je met deze opvallende bowlingstijl sporttas.
- Zeer comfortabel om te dragen dankzij de schouderriem.
Kenmerken
| Productcode: | 30381 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 45 x 18 x 29 cm |
| Gewicht: | 511 gr |
| Materiaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 33 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Voordelige non-woven kledingtas met ritssluiting 70 g/m²
Prijs vanaf: € 1,89
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Klassieke schoudertas om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,93