Uitschuifbare tas met dubbele handgreep en trolleyvak
Code: 54230
Uitbreidbare tas van zacht PU-materiaal met dubbele handgreep, verstelbare schouderband en voorvak voor trolley of koffer.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Uitschuifbare tas gemaakt van zacht PU, ontworpen om een praktische en veelzijdige oplossing te bieden. Voorzien van een voorvak voor trolleys en koffers, wat extra functionaliteit geeft tijdens transport. Sluitingssysteem met metalen trekkers. Inclusief draaghengsels en verstelbare schouderriem.
Kenmerken
| Productcode: | 54230 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 58 x 42 x 21 cm |
| Gewicht: | 520 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 560 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 35 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13