Reistas bedrukken van synthetisch leer met trolleyband
Code: 50774
Ga op zakenreis of een weekendje weg met deze elegante en stevige rugzak met logo. De perfecte combinatie van reclame en gebruiksgemak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reistas gemaakt van PU
Kenmerken
| Productcode: | 50774 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 60 x 22 x 37 cm |
| Gewicht: | 554 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 42 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13