Ruime reistote van RPET met dubbele handgrepen
Code: 47242
Reis met stijl en ecologisch bewustzijn met deze reistas, gemaakt van gerecyclede plastic flessen, een ideale metgezel voor elk avontuur.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
We presenteren de RPET-reistas, waar stijl en duurzaamheid samenkomen. Gemaakt van gerecyclede plastic flessen, is het je milieubewuste reisgenoot. Ruim, duurzaam en vriendelijk voor de planeet.
Kenmerken
| Productcode: | 47242 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 58 x 28 x 32 cm |
| Gewicht: | 700 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 |
| Tussenverpakking:: | 20 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 36 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13