Reistas van katoen met korte en lange hengsels
Code: 56370
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Full-colour digitale transfer met reliëf (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De reistas die jouw merk bij elke verplaatsing meeneemt
Reistas van katoen met gerecyclede vezels en gerecycled polyester, bedoeld voor woon-werkverkeer en korte trips. Je krijgt stevige handhengsels en een verstelbare schouderriem, zodat je ’m afhankelijk van het gewicht over je schouder draagt. In het voorvak met rits heb je documenten of accessoires snel bij de hand. De twee binnenvakken helpen je om kleding, laptop of eventmateriaal gescheiden te houden. Natuurlijke kleur met zwarte details. Een praktische optie voor merkacties op beurzen, trainingen of bedrijfsreizen.
Eigenschappen
- Reistas met voorvak en snelle toegang tot essentials
- Korte hengsels en verstelbare riem om ’m te dragen zoals jij wilt
- Twee binnenvakken om kleding en accessoires te ordenen
- Natuurlijke kleur met zwarte details, klaar voor personalisatie
Kenmerken
| Productcode: | 56370 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 32 x 60 x 20 cm |
| Gewicht: | 850 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 56 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13