Reistas van RPET-canvas met 30L capaciteit
Code: 50070
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een traditionele duffel met een twist, deze tas is stoer genoeg voor avontuur, maar licht genoeg om je te laten bewegen als de wind. Duurzaam ripstopmateriaal is 3x lichter dan onze andere stoffen. Kan worden opgevouwen of opgerold en ingepakt voor op reis. Rits opent vanaf elk uiteinde, voor ultrabrede, onbelemmerde toegang. Extern ritsvak met insteekzakken en geïntegreerde sleutelclip. Interne cap pockets aan elk uiteinde. Versterkte rand zorgt voor stabiliteit tijdens het ritsen. Verstelbare en afneembare gewatteerde schouderriem.
Kenmerken
| Productcode: | 50070 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 40 x 23 x 33 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 30 L |
| Merk: | Bellroy |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 51 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 22 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13