Multifunctionele tas van gerecycled katoen met schouderband
Code: 56118
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De tas die jouw merk meeneemt naar meetings en beurzen.
Multifunctionele tas van gerecycled katoenen canvas voor dagelijks gebruik binnen je bedrijf. Met een ruim hoofdvak en een binnenvak met ritssluiting voor documenten, sleutels of accessoires. Zo houd je alles beter onder controle. Er zitten ook twee buitenvakken op, zodat je wat je het meest gebruikt snel bij de hand hebt. De tas heeft dubbele, verstevigde handgrepen en een verstelbare schouderband. Zo draag je hem over je schouder of in de hand, afhankelijk van je werkdag. Aan te raden voor congressen, salesbezoeken of de onboarding van nieuwe medewerkers.
Eigenschappen
- Multifunctionele tas met ruim en comfortabel hoofdvak
- Binnenvak met rits voor kleine spullen
- Twee buitenvakken en dubbele verstevigde handgrepen voor dagelijks gebruik
- Verstelbare schouderband om over de schouder of in de hand te dragen
Kenmerken
| Productcode: | 56118 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 59 x 39 x 20 cm |
| Gewicht: | 520 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Capaciteit: | 43 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 480 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 61.5 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Reistas van denimstof met handvatten en verstelbare riem 300 g/m²
Prijs vanaf: € 5,74
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11