Multifunctionele tas van gerecycled vilt van hoge kwaliteit
Code: 49974
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele duffel bag gemaakt van zacht en duurzaam hoogwaardig GRS gecertificeerd gerecycled vilt. Met een groot hoofdvak, een voorvak met rits, een zijvak, afneembare en verstelbare schouderbanden en comfortabele katoenen handgrepen om de tas op verschillende manieren te dragen. Uitgerust met kleine voetjes/noppen aan de onderkant van de tas, waardoor deze iets van de grond af staat. Zo komt er geen vuil of vocht in contact met de tas. Inhoud: 35 liter.
Kenmerken
| Productcode: | 49974 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 50 x 30 x 25 cm |
| Gewicht: | 430 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 35 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 34 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13