RPET canvas tas, ideaal voor op de trolley 460 g/m²
Code: 50805
Stevige reistas gemaakt van gerecycled plastic. Een praktisch en veelzijdig geschenk voor klanten en medewerkers onderweg.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant, bovenstukje)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant, bovenstukje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reistas gemaakt van RPET-canvas van 460 g/m²
Kenmerken
| Productcode: | 50805 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 56 x 22 x 39 cm |
| Gewicht: | 453 gr |
| Materiaal: | Canvas |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 42 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.05 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
PVC weekendtassen met logo
Prijs vanaf: € 9,11
-
Veelzijdige weekendtassen bedrukken met voorvakken
Prijs vanaf: € 14,75
-
Elegante canvas reistassen met logo
Prijs vanaf: € 27,71
-
Stijlvolle reistas van kunstleer met verstelbare riem Smooth
Prijs vanaf: € 24,09
-
Polyester reistas bedrukken met grote capaciteit
Prijs vanaf: € 9,45
-
Waterafstotende reistas met logo met riem
Prijs vanaf: € 32,13