Gerecyclede koeltas met handig voorvak capaciteit 3L
Code: 40212
Met deze promotie artikelen kunnen klanten hun lunch overal mee naartoe nemen. Laat de RPET koeltas bedrukken met logo om je merk te promoten. Handig voorvak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze bedrukte koeltas met logo is ideaal voor diverse gelegenheden! Hij is gemaakt van stevig 600D RPET en beschikt over een voorvak. Je kunt er 3 liter in kwijt. Het isolatiemateriaal bestaat uit 2 mm PE-schuim met aluminiumfolie.
Kenmerken
| Productcode: | 40212 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 14 x 18 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 3 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 38 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.089 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.86 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27