Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Code: 32243
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Geef je campagnes een fris imago met onze draagbare koeltas
Deze koeltas van 600D polyester is de perfecte oplossing voor je zomercampagnes. De tas combineert functionaliteit met slijtvastheid en heeft een inhoud van 9 liter. De tas is ontworpen voor comfortabel gebruik. De verstelbare draagriem zorgt voor moeiteloos vervoer en het voorvak houdt je spullen georganiseerd. Laat de koeltas bedrukken met je logo en zorg dat je merk opvalt! Dit is het perfecte relatiegeschenk om een positieve indruk achter te laten bij je klanten en medewerkers.
Eigenschappen
- Koeltas van 600D polyester
- Verstelbare schouderriem in webbing
- Voorvak
- Inhoud van 9 liter
Waarom voor dit product kiezen?
- Houdt drankjes langer koel.
- Goede capaciteit om mee te nemen naar het strand of een picknick.
Kenmerken
| Productcode: | 32243 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 24 x 22 x 17 cm |
| Gewicht: | 181 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Capaciteit: | 9 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 64 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.097 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27