Vierkante koeltas met een inhoud van maximaal 4,5 liter
Code: 37770
Deze tasjes van isolerend materiaal houden je lunch lekker koel. Laat de vrolijke koeltas bedrukken met je logo en geef hem als relatiegeschenk aan je klanten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Koeltas van 600D met mesh binnenzak en verstelbare webbing schouderriem. Met een capaciteit tot 4'5 L
Kenmerken
| Productcode: | 37770 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 20 x 20 x 11 cm |
| Gewicht: | 122 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Capaciteit: | 4.5 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2019 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 52 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27