XL koelbox van RPET polyester met dubbel compartiment en voorvak
Code: 52928
Vervoer en bewaar eten en drinken eenvoudig en comfortabel met deze koeltas met dubbel compartiment en voorvak, die de capaciteit optimaal benut.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
XL-koeltas van gerecycled RPET-polyester met gemêleerd design. Voorzien van een dubbel compartiment en een voorvak. Het geïsoleerde interieur biedt extra capaciteit om eten en drinken comfortabel te vervoeren.
Kenmerken
| Productcode: | 52928 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 30 x 25 x 20 cm |
| Gewicht: | 372 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 46 x 54 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27