RPET koelzak met verstelbare handgreep en capaciteit van 20L
Code: 46159
Houd je eten en drinken vers waar je ook gaat met deze koelbox met sportief ontwerp. Elegant en gemakkelijk te dragen dankzij het verstelbare handvat.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ruime sportieve koeltas in rPET materiaal. De tas heeft naast het grote koelvak ook een voorvak. Voorizen van een handvat en een verstelbare schouderriem. De tas is gemaakt van gerecyclede PET-flessen.
Kenmerken
| Productcode: | 46159 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 34 x 24 x 28 cm |
| Gewicht: | 370 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Sagaform |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 96 |
| Tussenverpakking:: | 6 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 32 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.051 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27