Isolerende koeltas van polyester met handgrepen en vakken
Code: 55894
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met een koeltas
Isolerende koeltas van polyester van gerecycled kunststof (RPET). Heeft een gewatteerd hoofdvak dat helpt de temperatuur te behouden en sluit met een rits, met metalen ritstrekker voor extra gebruiksgemak. Aan de zijkanten zitten open vakken om servetten, bestek of kleine accessoires bij de hand te houden. De handgrepen bovenaan maken meenemen tijdens korte verplaatsingen makkelijk. Een praktische optie voor merkacties op events, salesteams of zakelijke geschenken in het warme seizoen.
Eigenschappen
- Isolerende koeltas met gewatteerd hoofdvak
- Ritssluiting met metalen ritstrekker voor dagelijks gebruik
- Open zijvakken voor accessoires en kleine spullen
- Handgrepen bovenaan voor comfortabel meenemen bij uitstapjes en events
Kenmerken
| Productcode: | 55894 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 25 x 25 x 15 cm |
| Gewicht: | 180 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 64 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken Freeze
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken Discover
Prijs vanaf: € 5,04
-
Goedkope non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes Frigid
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m2 Shopper
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27