Koeltas voor 6 flessen van 1,5 liter, 80 g/m² XL als relatiegeschenk
Code: 30563
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De hele dag door koele drankjes
Verras je klanten met deze robuuste koeltas van stevig 210D polyester. De ruime tas heeft plaats voor wel zes flessen van 1,5 liter. Het gewicht van 80 gr/m² en de nette afwerking van non-woven materiaal zorgen voor een stijlvol en duurzaam bedrijfsimago. De binnenkant is bekleed met aluminiumfolie voor een optimale thermische functie. Zo blijven jouw drankjes extra lang koel! Met een totale inhoud van 12,5 liter en een handige draaggreep is de tas zeer comfortabel in gebruik. Geniet snel van dit product dat functionaliteit en esthetiek perfect combineert!
Eigenschappen
- Koeltas van 210D polyester
- Gewicht van 80 gr/m2
- Ruimte voor 6 flessen van 1,5 liter
- Biezen van non-woven stof
- Ontwerp in witte kleur
- Draagriem
- Isolatiemateriaal: aluminiumfolie
- Capaciteit van 12,5 liter
Waarom voor dit product kiezen?
- Verkoeling en hydratatie voor meerdere personen.
- Neem eenvoudig meerdere flessen mee dankzij de ruime capaciteit en de draaggreep.
Kenmerken
| Productcode: | 30563 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 17 x 32 cm |
| Gewicht: | 84 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Capaciteit: | 12.5 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 35 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27