Koeltas van katoen met jutedetail en ritssluiting
Code: 47230
Onze innovatieve koeltas met PEVA-voering houdt je eten op de perfecte temperatuur, en combineert frisheid, elegantie en functionaliteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze koeltas van katoen en jute is zeer veelzijdig, want u kunt hem meenemen naar het strand, de stad, op vakantie of gebruiken om te winkelen. De combinatie van de kleuren en verschillende materialen geeft hem een frisse en moderne uitstraling.
Kenmerken
| Productcode: | 47230 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 43 x 14 x 33 cm |
| Gewicht: | 147 gr |
| Materiaal: | Jute en katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 35.5 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27