Bedrukbare koeltas met lange hengsels en ritssluiting
Code: 56496
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een koeltas jouw merkdrager tijdens elke pauze
Koeltas van kunstleer met een lange draagriem en ritssluiting, bedoeld om eten of drinken dagelijks mee te nemen. Met 4L inhoud neem je een lunch of meerdere blikjes mee en blijft de temperatuur onderweg beter behouden. Je draagt hem comfortabel over je schouder en hij is licht van gewicht, met een draagvermogen tot 3.0kg voor dagelijks gebruik. Handige optie voor merkacties op kantoor, events of interne campagnes.
Eigenschappen
- Koeltas met ritssluiting en comfortabel vervoer
- Lange hengsels om over je schouder te dragen op beurzen en onderweg
- Inhoud 4L voor drinken en eten tijdens werkdagen
- Draagvermogen tot 3.0kg voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56496 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23 x 14 x 13 cm |
| Gewicht: | 109 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 4 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 43 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.65 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken Freeze
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25