Moderne kleine praktische koeltas met schouderriem
Code: 42690
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Digitale kleuren transfer (Op de tas)
- Gegraveerde lederen patch (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze moderne en stijlvolle koeltas doet het erg goed als je een leuk uitstapje gaat maken. Het heeft een iets kleiner formaat, dus het is gemakkelijk om te dragen met de dubbele handgrepen of met de schouderriem. De koeltas is voor 50% gemaakt van gerecycled kunststof van PET-flessen en is ook voorzien van details van katoen en kunstleer. De binnenkant is gemakkelijk schoon te maken en te drogen en de kou blijft lang aanwezig dankzij de dikke PEVA-vulling.
Kenmerken
| Productcode: | 42690 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 23 x 20 x 27 cm |
| Gewicht: | 335 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 9.5 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2023 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 36 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.071 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27