Koeltas van katoen en jute met isothermische binnenkant 280g/m2
Code: 56234
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de koeltas jouw merkdrager bij elke pauze
Koeltas van katoen 280 g/m² en jute, bedoeld om eten of drinken te vervoeren met betere temperatuurcontrole. Hij heeft een ritssluiting en een isothermische binnenkant die helpt om onderweg kou of warmte vast te houden. De dubbele katoenen hengsels van 30 cm dragen comfortabel over je schouder of in de hand. De bodem met vouwstuk geeft meer inhoud en past zich beter aan wat je meeneemt aan. Handig als merchandising voor events, acties voor medewerkers of relatiegeschenken.
Eigenschappen
- Koeltas met isothermische binnenkant en ritssluiting
- Buitenkant van katoen en jute met stevige kwaliteit 280g/m²
- Dubbele katoenen hengsels van 30cm voor comfortabel dragen
- Bodem met vouwstuk voor meer inhoud en betere pasvorm
Kenmerken
| Productcode: | 56234 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 43 x 33 x 14 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Materiaal: | Katoen, Jute |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 51 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.082 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27