Kwaliteit gerecyclede koelrugzak met diverse vakken
Code: 42684
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Gegraveerde lederen patch (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Op het eerste oog is het lastig om er modern en trendy uit te zien met een koeltas in de hand, maar met deze koeltas gaat dat zeker lukken! De koelrugtas heeft details van kunstleer en katoen en het is voor 50% gemaakt van gerecycled materiaal uit PET-flessen, dus is het weldegelijk een hippe tas die in de huidige tijd past! Naast het met PEVA gevoerde grote koelcompartiment dat de kou bewaart, is de rugzak uitgerust met verschillende praktische opbergvakken.
Kenmerken
| Productcode: | 42684 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30.5 x 15 x 46 cm |
| Gewicht: | 674 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 22 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2023 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 33 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27