Koeltas met isothermische binnenkant en voorvak 8L
Code: 56236
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een koeltas die je merk meeneemt op commerciële routes
Koeltas van kunstleer met een isothermisch binnenvak om eten mee te nemen en de temperatuur langer te behouden. Met een voorvak om bestek, servetten of snacks mee te nemen, zonder dit te mengen met de hoofdinhoud. De twee handgrepen maken dragen makkelijk bij korte verplaatsingen, zakelijke bezoeken of dagen buiten kantoor. Unisex formaat, gemaakt voor dagelijks gebruik. Een praktische optie om uit te delen bij events, welkomstacties of merkcampagnes in de buitenlucht.
Eigenschappen
- Koeltas met isothermische binnenkant voor eten en drinken
- Voorvak voor bestek, servetten of snacks
- Dubbele handgreep voor comfortabel dragen bij events en onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 56236 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24 x 20.5 x 16 cm |
| Gewicht: | 220 gr |
| Materiaal: | Synthetisch leer (PU) |
| Capaciteit: | 8 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 42 x 57 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.086 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27