Koeltas van gerecycled plastic met gesp en isolatie
Code: 55786
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De koeltas die je merk van kantoor naar het event brengt
Koeltas van 600D gerecycled plastic (RPET), bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Origineel ontwerp met een gesp aan beide uiteinden. Zo draag je hem makkelijker. Je past de sluiting ook aan op de lading. Met een thermisch hoofdvak aan de binnenkant om drankjes en eten langer op temperatuur te houden. Inclusief identificatielabel van gerecycled plastic (RPET), handig om de boodschap van het artikel te versterken bij interne acties. Een praktische optie voor events, trainingen of als bedrijfsgeschenk met logo.
Eigenschappen
- Thermische koeltas met gespen voor comfortabeler dragen
- 600D van gerecycled plastic (RPET) met identificatielabel
- Thermisch hoofdvak voor langer aanhoudende kou of warmte
Kenmerken
| Productcode: | 55786 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 22.5 x 21 x 15 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Materiaal: | Polyester 600D RPET, PEVA |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 34 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken Freeze
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken Discover
Prijs vanaf: € 5,04
-
Goedkope non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes Frigid
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m2 Shopper
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27