Koeltas met dubbele handgrepen Orrefors Hunting
Code: 46269
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote stevige canvas koeltas (27 liter) van Orrefors Hunting. De buitenkant is gemaakt van een duurzame canvas stof en de tas heeft stevige handgrepen en een verstelbare schouderband, die gemakkelijk kan worden losgemaakt. Orrefors Hunting koeltassen hebben een stevige isolatie en onderscheiden zich als degelijke en stevige kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken, ontworpen voor mensen die graag buiten en in de natuur zijn.
Kenmerken
| Productcode: | 46269 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 38 x 32 x 24 cm |
| Gewicht: | 820 gr |
| Materiaal: | Canvas en PU |
| Capaciteit: | 27 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 768 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 33 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.908 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27