Koeltas met aluminium binnenkant en verstevigde hengsels
Code: 55810
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk met deze koeltas meegaan naar elk event
Koeltas van non-woven stof, bedoeld om eten en drinken mee te nemen tijdens korte verplaatsingen. Hij heeft een ritssluiting zodat de inhoud beschermd blijft en een binnenkant met aluminium afwerking die helpt de temperatuur langer te behouden. De verstevigde middellange hengsels van 60 cm maken dragen makkelijk. De bodemvouw geeft extra ruimte en zorgt voor meer stevigheid. Er is een open voorvak voor snelle toegang en hij draagt tot 5 kg. Een praktische keuze voor merkacties op beurzen, op kantoor of bij events.
Eigenschappen
- Non-woven koeltas met aluminium binnenkant en ritssluiting
- Verstevigde hengsels van 60 cm voor comfortabel dragen
- Bodemvouw en open voorvak
- Draagvermogen tot 5 kg
Kenmerken
| Productcode: | 55810 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 44.5 x 34 x 15 cm |
| Gewicht: | 81 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 42 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken Freeze
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken Discover
Prijs vanaf: € 5,04
-
Goedkope non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes Frigid
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m2 Shopper
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27