Koelrugzak met vakken en kunstleer om te personaliseren
Code: 56495
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de koelrugzak een drager van je merk, ook buiten
Koelrugzak van kunstleer met vakken om eten, drinken en accessoires netjes te ordenen zonder alles door elkaar. Hij combineert een hoofdvak als koelruimte met extra zones voor bestek, servetten of documenten. Dat maakt het makkelijker tijdens uitstapjes en lange dagen. De stevige structuur helpt je om alles stabiel te dragen en ondersteunt een maximale belasting van 18kg. Een praktische keuze voor merkacties op buitenevenementen, salesteams of kantoormedewerkers onderweg.
Eigenschappen
- Koelrugzak met vakken voor dagelijkse organisatie
- Inhoud 19L voor maaltijden en drankjes onderweg
- Maximale belasting 18kg voor stabiel en veilig vervoer
- Afwerking in kunstleer voor een discrete zakelijke uitstraling
Kenmerken
| Productcode: | 56495 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 38 x 18 x 28 cm |
| Gewicht: | 473 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 19 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 57 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.14 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27