Koelbox van gerecycled plastic met draagriem 12L
Code: 45664
Een duurzame, ecologische koeltas met een handige draagriem, perfect voor je uitstapjes naar de bergen, campingverblijven of een stranddag.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Op het plaatje)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Koelbox van gerecycled plastic van 12 liter: Duurzaam, milieuvriendelijk, met handige transportband. Geleverd met een bord (14 x 7cm) zodat je het kunt personaliseren met een logo. Ideaal om je versnaperingen koel te houden onderweg, tijdens het kamperen of voor een dagje aan het strand.
Kenmerken
| Productcode: | 45664 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 36.5 x 25.2 x 23.2 cm |
| Gewicht: | 2300 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een gerecyclede plastic zak. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 27 x 37.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.027 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1 stuk |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Voordelige non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27