Familiekoeltas met isolerende binnenkant en ritssluiting 25L
Code: 56233
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de koeltas een merkdrager die met je meereist
Koeltas in familieformaat van gerecycled 600D-plastic, gemaakt om eten netjes te vervoeren en de temperatuur onder controle te houden. De rits loopt rondom over de hele opening. Zo heb je snel toegang en blijft alles langer koel. De isolerende binnenkant houdt maaltijden en drankjes op een stabiele temperatuur tijdens onderweg zijn of op werkdagen. Inclusief dubbele handgreep van 70 cm met versteviging voor veiliger en comfortabeler dragen. Praktisch voor merkacties op evenementen, verkoopbezoeken of interne geschenken.
Eigenschappen
- Familiekoeltas met isolerende binnenkant voor eten en drinken
- Volledige opening met ritssluiting voor snelle toegang
- Dubbele handgreep van 70 cm met versteviging voor veilig vervoer
Kenmerken
| Productcode: | 56233 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 47 x 33 x 17 cm |
| Gewicht: | 555 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 25 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 63 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.111 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27