Draagbare koelbox met verstelbare schouderriem, 5L
Code: 56281
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze koelbox een cadeau dat je logo koel houdt
Stevige draagbare koelbox van gerecycled 600D-kunststof, bedoeld om drankjes en kleine snacks mee te nemen en langer koel te houden. Met een zachte rubberen binnenvoering voor betere isolatie en om makkelijk schoon te maken. Heeft een open voorvak voor servetten of accessoires, plus korte handgrepen en een verstelbare schouderriem voor verschillende verplaatsingen. Ruimte voor 6 blikjes in een compact formaat. Een praktische optie voor merkacties op evenementen, bedrijfsuitjes of cadeaus voor teams.
Eigenschappen
- Compacte thermische draagbare koelbox voor drankjes en snacks
- Open voorvak voor accessoires die je snel nodig hebt
- Korte handgrepen en verstelbare riem voor comfortabel dragen
- Zachte rubberen binnenvoering, makkelijk schoon te maken en isolerend
Kenmerken
| Productcode: | 56281 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 25 x 15.5 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 130 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 5 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 29 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken Freeze
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken Discover
Prijs vanaf: € 5,04
-
Goedkope non-woven koeltas met capaciteit voor 6 blikjes Frigid
Prijs vanaf: € 0,76
-
Non-woven koeltas bedrukken 80 g/m2 Shopper
Prijs vanaf: € 1,51
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27