Koeltas met verstelbare riem en voorvak 8L
Code: 47191
Koelte gegarandeerd met de moderne koel tas. Voorzien van verstelbare riem en gemakkelijke toegang tot het hoofdvak. Voor park- of stranduitjes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Modieuze koeltas met verstelbare schouderband. De ruime opening maakt het eenvoudig om de tas te vullen en de inhoud te bereiken. Het vakje aan de voorkant heeft een ritssluiting en is ideaal om kleine bezittingen veilig op te bergen.
Kenmerken
| Productcode: | 47191 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 19 x 17 x 25 cm |
| Gewicht: | 195 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Capaciteit: | 8 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 480 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 39 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.078 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
210D polyester koeltas voor 6 blikken als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 1,04
-
600D polyester zakelijke koeltas met twee vakken
Prijs vanaf: € 4,24
-
Koeltas als relatiegeschenk voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 1,25
-
Koelrugzak met mesh zakken bedrukken
Prijs vanaf: € 5,04
-
Koeler met trekkoord en kubuszak aan de voorkant als relatiegeschenk
Prijs vanaf: € 3,56
-
Gemarmerde RPET koeltas met logo met capaciteit voor 6 blikjes
Prijs vanaf: € 3,27