Wijnzak van gerecycled vilt, zacht en stevig 75cl
Code: 49090
Deze wijnzak van gerecycled vilt met handvatten is zacht en duurzaam. Bij je volgende bedrijfsjubileum geef je flessen cadeau in dit stijlvolle accessoire.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Wijntas gemaakt van zacht en duurzaam GRS gecertificeerd gerecycled vilt, met een duidelijke vorm en handgrepen voor gemakkelijk dragen. Capaciteit: 75 cl.
Kenmerken
| Productcode: | 49090 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 15 x 42 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester met GRS-certificaat |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 37 x 51 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Kleurige katoenen tassen met lange hengsels, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39