Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Code: 37745
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een katoenen tas om de ster van je evenement te zijn
Deze katoenen tas van 140 g/m² is licht en stevig, perfect voor kleine boodschappen. Om je merk te promoten, kun je de tas bedrukken in full color of kiezen voor borduurwerk aan beide zijden. Dit vergroot de mogelijkheden voor je campagne en maakt de tas geschikt voor allerlei situaties: om weg te geven op een evenement of als relatiegeschenk bij online bestellingen. Deze tas met lange hengsels is een kwalitatief en populair promotieartikel.
Eigenschappen
- Katoenen tas (140 g/m2)
- Personaliseer met full-color logo aan beide zijden
Waarom voor dit product kiezen?
- Klassieke merchandising die nooit uit de mode raakt.
- Trek alle aandacht door gebruik te maken van het ruime markeergebied.
Kenmerken
| Productcode: | 37745 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 64 gr |
| Materiaal: | 100% Katoen: 140 g/m² |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 45 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Licht of donker houten USB stick met draaibare clip Woodmate
Prijs vanaf: € 2,95
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16