Canvas tas met compartimenten en ritssluiting
Code: 39768
Goed alternatief voor canvas tassen. Met een draaghoogte van 34 cm en handig opbergvakje aan de binnenkant. Personaliseer het naar wens.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele polyester tas met hoofdvak en ritssluiting. Klein ritsvakje aan de binnenkant. Draaghoogte 34 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 39768 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 47 x 36 x 17 cm |
| Gewicht: | 200 gr |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 50 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.055 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Kleurige katoenen tassen met lange hengsels, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39