Hoge kwaliteit polyester tas bedrukken Antibacterial
Code: 39755
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Sublimatie, full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
170
-
340
-
850
-
1700
-
3400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hoogwaardige antibacteriële tas van zacht elastisch polyester met waterafstotende eigenschappen, gemakkelijk te bedrukken. Met opvallend antibacterieel label. Afmeting 37x41 cm, genaaid en met lange hengsels. Weerstand tot 7kg gewicht. Producten met antibacteriële behandelingen zijn in staat om de bacteriële niveaus die aanwezig zijn op de oppervlakken van de materialen drastisch te verminderen, dankzij de toevoeging van permanente statische microbiële stoffen, met een hoge effectiviteit in het afremmen en voorkomen van bacteriële besmetting. Item volgens de ISO 20743-norm, die de antibacteriële activiteit in textielproducten bepaalt. Dit laat ons toe om de doeltreffendheid van de microbiële remming die additieven hebben op behandelde voorwerpen te kennen door middel van een kwantitatieve evaluatie
Kenmerken
| Productcode: | 39755 |
| Minimale afname: | 170 stuks |
| Maat: | 37 x 41 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 30 x 60 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Kleurige katoenen tassen met lange hengsels, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39