Grote kantoortas van gerecycled canvas met pc-vak
Code: 45215
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Gegraveerde lederen patch (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Blijf ook onderweg georganiseerd met onze ruime draagtas voor kantoor, perfect om al uw essentiële accessoires in mee te nemen. Deze grote tas heeft een gewatteerd computervak om uw elektronica veilig op te bergen en is de ultieme oplossing voor drukke professionals die veel onderweg zijn. De tas is gemaakt van 38% RCS (Recycled Claim Standard) gecertificeerde gerecyclede materialen, waardoor een volledig gecertificeerde toeleveringsketen van de gebruikte gerecyclede materialen gewaarborgd is. De totale gerecyclede inhoud is gebaseerd op het totale productgewicht en benadrukt ons streven naar verantwoorde inkoop.
Kenmerken
| Productcode: | 45215 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 42 x 17 x 33.5 cm |
| Gewicht: | 736 gr |
| Materiaal: | Gerecycled linnen |
| Capaciteit: | 23.9 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 33 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Kleurige katoenen tassen met lange hengsels, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39