Grote geschenkzak van vilt met bijpassend trekkoord
Code: 54527
Ruime vilten geschenkzak met verstelbaar trekkoord die je cadeaus laat opvallen en zorg voor detail benadrukt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Verpak je cadeautjes in deze ruime vilten geschenktas met koord. De stevige en herbruikbare tas is perfect voor het opbergen en vervoeren van grote cadeaus en geeft een charmant tintje aan je feesten.
Kenmerken
| Productcode: | 54527 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 70 x 50 cm |
| Gewicht: | 95 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9505 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 5 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 35 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Kleurige katoenen tassen met lange hengsels, 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Voordelige katoenen tas met lange handvatten, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 0,75
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39