Non-woven tas in levendige kleuren 80 g /m2
Code: 39743
Deze non woven draagtassen laten bedrukken met logo is beschikbaar in diverse kleuren. De draagkracht is 9kg. Hij heeft stevige, middelgrote hengels en een hitte verzegelde afwerking.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
145
-
290
-
725
-
1450
-
2900
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven tas van 80 g / m2, in diverse kleuren. Met versterkte, middelgrote hengsels van 50 cm en een hitteverzegelde afwerking. Gewicht tot 9 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 39743 |
| Minimale afname: | 145 stuks |
| Maat: | 32 x 49 x 15 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 34 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14