Non woven tas geschikt voor sublimatie 80 g/m² C
Code: 39754
Deze non woven tas met logo is wit van kleur. Geschikt voor sublimatie. Met gestikte afwerkingen en lange handgrepen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Sublimatie, full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
245
-
490
-
1225
-
2450
-
4900
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven tas van 80 g / m2 en in witte kleur, speciaal ontworpen voor sublimatie printen. Met 60 cm lange handgrepen en gestikte afwerking.
Kenmerken
| Productcode: | 39754 |
| Minimale afname: | 245 stuks |
| Maat: | 36 x 40 cm |
| Gewicht: | 29 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 7200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 50 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14