Non woven reistas met matte afwerking 110 g/m²
Code: 39675
Matte, non woven draagtassen bedrukken met logo. Beschikbaar in diverse kleuren. Kan tot 9kg dragen. Deze non woven tassen laten bedrukken als relatiegeschenk!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
125
-
250
-
625
-
1250
-
2500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gelamineerde, matte non-woven tas 110 g / m2. In diverse kleuren, met versterkte, middelgrote, 55cm handvaten en gestikte afwerking. Gewicht tot 9 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 39675 |
| Minimale afname: | 125 stuks |
| Maat: | 38 x 38 x 12.5 cm |
| Gewicht: | 55 gr |
| Materiaal: | Gelamineerd non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 52 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14