Grote non woven tassen in diverse kleuren 80 g/m²
Code: 39676
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
105
-
210
-
525
-
1050
-
2100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De XL-tas waarvan de grootte en stevigheid je zullen fascineren
Deze XL-tas is ideaal om allerlei producten tot 10 kg te dragen en tegelijkertijd je merk te promoten. Hij is gemaakt van non-woven materiaal (80g/m²) en voorzien van een handige bodemvouw. De lange, verstevigde hengsels van 52 cm zijn langs de tas genaaid, wat zorgt voor extra stevigheid. Kies uit verschillende kleuren en laat de tas bedrukken op één zijde door middel van zeefdruk. Zo komt je logo in een opvallend formaat en in één kleur perfect tot zijn recht. De tas wordt zonder individuele verpakking geleverd.
Eigenschappen
- XL-formaat tas
- Non-woven materiaal van 80g/m2
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren
- Versterkte lange hengsels van 52 cm
- Kan tot 10 kg dragen
- Met vouw
- Voeg je logo toe op één van beide zijden met zeefdruk
- Ideale merchandising voor winkels
Waarom voor dit product kiezen?
- De lange en versterkte hengsels van de tas garanderen comfort en stevigheid.
- De beschikbaarheid van kleuren zorgt ervoor dat je de tint vindt die het beste bij je merkimago past.
Kenmerken
| Productcode: | 39676 |
| Minimale afname: | 105 stuks |
| Maat: | 33 x 38 x 25 cm |
| Gewicht: | 62 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 64 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14