Non woven tas in felle kleur bestendig 9kg 100 g/m²
Code: 39746
Vrolijke non woven tassen bedrukken met logo en lange handgrepen in zwarte kleur (70cm). De draagkracht is 9 kilogram.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
85
-
170
-
425
-
850
-
1700
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven tas van 100 g / m2, in vrolijke kleuren, met 70 cm, lange handgrepen in zwarte kleur, versterkte inzetstukken met bijpassende gekleurde bies en gestikte afwerking. Gewicht tot 9 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 39746 |
| Minimale afname: | 85 stuks |
| Maat: | 40 x 32 x 11 cm |
| Gewicht: | 46 gr |
| Materiaal: | Dik non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 44 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61