Witte non-woven tas met logo met handvatten en kleurdetails 80 g/m²
Code: 30218
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een voordelige tas voor elke gelegenheid
Verras je klanten met deze veelzijdige, lichtgewicht tas, gemaakt van non-woven materiaal van 80 gr/m². De lange hengsels vergroten het draaggemak, waardoor je hem overal mee naartoe kunt nemen, van het strand tot naar de markt. Deze met je logo bedrukte tassen zijn een effectieve vorm van reclame. Het non-woven materiaal is zowel sterk als duurzaam, terwijl het lichte gewicht de draagervaring nog comfortabeler maakt. Een accessoire dat functionaliteit met stijl combineert. De perfecte kans om op te vallen en merkimpact te genereren.
Eigenschappen
- 80 gr/m² non-woven tas
- Geschikt voor zowel boodschappen als strand
- Lange hengsels voor meer draaggemak
- Lichtgewicht product, gemakkelijk te dragen en op te bergen
- Tweekleurig ontwerp
- Ruim oppervlak om te bedrukken met je logo
Waarom voor dit product kiezen?
- Een comfortabele tas die de zichtbaarheid van je merk binnen en buiten zal versterken.
- Print je logo met digitale transfer voor een levendig full-color ontwerp.
Kenmerken
| Productcode: | 30218 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 39 x 12.5 x 35.5 cm |
| Gewicht: | 56 gr |
| Materiaal: | Non woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.62 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14