Non-woven tas in verschillende kleuren met lange handvatten 75 g/m²
Code: 46834
Non-woven tas met lange handvatten, verkrijgbaar in diverse kleuren en met een groot bedrukkingsgebied, ideaal voor promotionele evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven schoudertas met lange hengsels. Groot drukoppervlak.
Kenmerken
| Productcode: | 46834 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 31 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2560 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 42 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61