Tas van mat gelamineerd non-woven materiaal in kleuren met handvatten
Code: 47126
Non-woven tas in verschillende kleuren met een aantrekkelijke matte gelamineerde afwerking. Een geweldige kans om je merk overal op te laten vallen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven tas in diverse kleuren. Mat gelamineerd. De hengsels zijn van non-woven materiaal. Ideaal voor boodschappen of een dagje strand. Zakelijk ook goed in te zetten voor congressen.
Kenmerken
| Productcode: | 47126 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 40 x 16 x 35 cm |
| Gewicht: | 57 gr |
| Materiaal: | PP non-woven met laminatie |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43.5 x 38 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61