Handige tas van scheurbestendig gerecycled non-woven materiaal 6 L
Code: 54307
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De EcoSeal GRS gecertificeerde gerecyclede conferentiedraagtas is gemaakt van duurzaam en scheurbestendig RPET, heeft geen stiksels en is voorzien van ultrasone hitteverzegeling en gestanste handgrepen. De tas heeft handvatten met een uitklaplengte van 30 cm en is perfect voor dagelijkse benodigdheden, beurzen of promotionele weggeefacties. Geschikt voor een gewicht tot 5 kg. Inhoud: 6 liter.
Kenmerken
| Productcode: | 54307 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 36 x 40 cm |
| Gewicht: | 26 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester met GRS-certificaat |
| Capaciteit: | 6 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 250 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 46 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80