Kleine matte gelamineerde non-woven tas met handvatten 105 g/m²
Code: 47125
Non-woven tas, verkrijgbaar in verschillende matte gelamineerde kleuren. De handvatten passen bij de tas, waardoor je een opvallend en passend item hebt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Non-woven tas in diverse kleuren. Mat gelamineerd. De hengsels zijn van non-woven materiaal. Ideaal voor bijvoorbeeld boodschappen of een dagje strand. Zakelijk ook uitstekend in te zetten voor congressen.
Kenmerken
| Productcode: | 47125 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 24 x 11 x 30 cm |
| Gewicht: | 31 gr |
| Materiaal: | PP non-woven met laminatie |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 27 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80