Voordelige non-woven tassen met korte hengsels 80g/m²
Code: 30864
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Geef je branding een boost met deze tassen
Deze lichtgewicht boodschappentas is gemaakt van stevig non-woven textiel (80 gr/m²) en heeft een compact ontwerp. De korte handvatten zorgen voor gemakkelijk draagcomfort. Dankzij de zijvouw is de tas extra ruim en daardoor zeer praktisch voor zowel boodschappen als dagelijks gebruik. Voor bedrijfsevenementen of als reclame artikel kun je de tas bedrukken met je logo. Dit kan aan beide zijden, en bij digitale transferdruk is zelfs een full-color ontwerp mogelijk. Zo combineer je voordelig functionaliteit en branding.
Eigenschappen
- Boodschappentas
- Thermisch gelast non-woven stof
- Ontwerp met korte handvatten
- Lichtgewicht model van 80 gr/m²
- Extra vouw voor meer comfort en bruikbaarheid
- Zeer voordelig
- Aan beide zijden te bedrukken met logo
Waarom voor dit product kiezen?
- Een lichtgewicht tas die je gemakkelijk kunt vervoeren en opbergen.
- Handig om te winkelen, maar ook voor andere dagelijkse toepassingen.
Kenmerken
| Productcode: | 30864 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 27 x 15 x 30 cm |
| Gewicht: | 38 gr |
| Materiaal: | Non woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 36 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.035 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.02 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Resistente matte non woven tas 10 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,46
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non woven tas bedrukken met lange handvatten 80 g/m²
Prijs vanaf: € 1,14