Non-woven tas met glitterafwerking en riemen 130 g/m²
Code: 47838
Geschenktas met gladde riemen. Ideaal om je cadeaus in te pakken met een glanzend tintje, waardoor je merk bij elke gelegenheid extra opvalt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Geschenkzak in glanzend TNT 130g, met handvatten van glad TNT. Een cadeau moet altijd goed verpakt zijn. Niets beter dan deze tas met glitter, zodat je merk nog meer straalt.
Kenmerken
| Productcode: | 47838 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 26 x 23 x 10 cm |
| Gewicht: | 34 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 35 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.059 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gekleurde non woven tassen bedrukken 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,39
-
Voordelige non-woven tassen bedrukken glanzend 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,79
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Non-woven promotietas met glanzende afwerking 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,80
-
Goedkope resistente non woven wijntasjes bedrukken voor 75cl wijnfles
Prijs vanaf: € 0,11
-
Resistente glanzende non woven tas 15 kg 110 g/m²
Prijs vanaf: € 0,61